Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Disabled
he: מושבת

en: Weight
he: משקל

en: none
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Modules
he: רכיבים

en: Region
he: איזור

en: Block
he: בלוק

en: Blocks
he: בלוקים

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה
