Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: edit
hr: uredi

en: Modules
hr: Moduli

en: Region
hr: Regija

en: Paths
hr: Putanje

en: Block
hr: Blok

en: Blocks
hr: Blokovi

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji
