Node-level Blocks (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան
