Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
