Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Paths
lt: Keliai

en: Block
lt: Blokas

en: Blocks
lt: Blokai

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje
