Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Block
ne: ब्लक

en: Blocks
ne: ब्लक
