Node-level Blocks (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Blocks
ps: غونډونه
