Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: User
ar: المستخدم

en: Role
ar: الدور

en: Clone
ar: استنساخ

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Limit
ar: حد

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
