Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: User
cs: Uživatel

en: Clone
cs: Klonovat

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Clone of !title
cs: Klon z !title
