Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Clone
cy: Clôn

en: Limit
cy: Terfyn
