Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: User
fa: کاربر

en: Role
fa: نقش

en: Clone
fa: تکرار

en: Limit
fa: محدوده

en: Content Type
fa: نوع محتوا
