Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
