Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: User
nn: Brukar

en: Role
nn: Rolle
