Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз
