Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ
