Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: User
ro: Utilizator

en: Role
ro: Rol

en: Clone
ro: Clonare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Limit
ro: Limită

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut
