Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: User
sl: Uporabnik
