Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: User
sv: Användare

en: Role
sv: Roll

en: Clone
sv: Klona

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Limit
sv: Begränsning

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Clone of !title
sv: Kopia av !title
