Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: User
tr: Kullanıcı

en: Role
tr: Rol

en: Clone
tr: Kopya

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Limit
tr: Sınır

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi
