Node Limit (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
