Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: User
am: ተጠቃሚ
