Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: User
bn: ব্যবহারকারী
