Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: User
el: Χρήστης

en: Role
el: Ρόλος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Limit
el: Όριο

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου
