Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: User
eo: Uzanto
