Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: User
gl: Usuario/a

en: Role
gl: Rol

en: Clone
gl: Clonar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Limit
gl: Límite

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
