Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: User
ja: ユーザー

en: Role
ja: 役割

en: Clone
ja: 複製

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Limit
ja: 制限

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Clone of !title
ja: !titleの複製
