Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Role
ka: როლი
