Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: User
lv: Lietotājs

en: Role
lv: Loma

en: Clone
lv: Klonēt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Limit
lv: Limits
