Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: User
mr: सदस्य

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
