Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
