Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: User
ta: பயனாளர்
