Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Clone
th: โคลน

en: Limit
th: จำกัด
