Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: User
uk: Користувач

en: Role
uk: Роль

en: Clone
uk: Клонувати

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Clone of !title
uk: Клонувати !title

en: No limit available.
uk: Немає доступних обмежень.
