Node Limit (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: User
vi: Người dùng

en: Role
vi: Vai trò

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Limit
vi: Giới hạn
