Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ
