Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: User
bs: Korisnik

en: Role
bs: Uloga

en: Clone
bs: Klon
