Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: User
da: Bruger

en: Role
da: Rolle

en: Clone
da: Klon

en: Weeks
da: Uger

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Limit
da: Grænse

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Minutes
da: Minutter

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Years
da: År

en: Clone of !title
da: Kopi af !title
