Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Role
eu: Rol

en: Clone
eu: Klonatu

en: Weeks
eu: Asteak

en: Limit
eu: Muga

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Content Type
eu: Eduki Mota
