Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: User
fi: Käyttäjä

en: Role
fi: Rooli

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Weeks
fi: Viikot

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Years
fi: Vuodet
