Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: User
he: משתמש

en: Role
he: תפקיד

en: Clone
he: שכפול

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Limit
he: גבול

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Minutes
he: דקות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Clone of !title
he: שכפול של !title
