Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: User
is: Notandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Clone
is: Klóna

en: Weeks
is: Vikur

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Clone of !title
is: klónn af !title
