Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Role
ku: ڕۆل
