Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: User
lt: Narys

en: Role
lt: Rolė

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Limit
lt: Limitas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: Content Type
lt: Turinio tipas
