Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
