Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ
