Node Limit (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: User
ps: غړی

en: Role
ps: ونډه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Seconds
ps: سانیې
