Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: User
af: Gebruiker

en: Role
af: Rol
