Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: User
bg: Потребител

en: Role
bg: Роля

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Minutes
bg: Минути
