Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: User
ca: Usuari

en: Role
ca: Rol

en: Clone
ca: Clona

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Limit
ca: Límit

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Clone of !title
ca: Còpia de !title
