Node Limit (7.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang
